Foto: Papa Roach, 19. 8. 2014, Lucerna Music Bar, Praha

Papa Roach | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V úterý 19. srpna přijeli do pražského klubu Lucerna Music Bar američtí Papa Roach. Atmosféra byla horoucí a koncert velmi povedený. Podívejte se na pár fotek.

Zhruba po půlhodinové pauze po předkapelách zaznělo sálem intro a Papa Roach se opřeli do energického vystoupení. Hned při songu Between Angels and Insects se napěchovaná Lucerna dala do pohybu. Čtyřka na pódiu hrála od samého začátku na plný plyn a stejně jako v publiku rostla síla i v kapele. Setlist obsahoval ty nejznámější hity jako Blood BrothersGive Me Back My Life či našláplou Broken Home. Celou reportáž si přečtěte zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.