Foto: Support Lesbiens + Waltari, 18. 11. 2014, Rock Café, Praha

Waltari | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Nejprve rozezněla tvrdé kytary skupina Proximity, poté vlažnějším pop-rockem roztančili Support Lesbiens a nakonec zběsilý metal předvedli Waltari. Všechny tři formace klub tento večer doslova rozhicovaly. Podívejte se na pár fotografií. 

Asi nejdříve každého napadlo, co mají Suport Lesbiens s kapelou Waltari žánrově společného. Pravda je taková, že kromě rockových vyhrávek domácí formace téměř nic. Ovšem i přesto, že v podstatě obě vystoupení působila jako dva různé koncerty, večer to byl povedený a každý si přišel na své. Více si přečtěte zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.