Airfestival v čele s Martinem Garrixem hlásí další jména

Martin Garrix | Zdroj: oficiální tisková zpráva

Letní festivaly se nezadržitelně blíží a jedním takovým je pražský Airfestival, který tentokrát přiveze hvězdu taneční scény – Martina Garrixe. Teprve docela nedávno ale oznámili i další jména celého line-upu.

Martin Garrix, který se aktuálně řadí mezi nejlepší DJe světa, byl ohlášen jako první hvězda celého Airfestivalu. Nyní pořadatelé této akce poodkrývají i další účinkující, mezi nimiž nebudou chybět například Holl & Rush. Ti obsadili desáté místo v prodejním žebříčku Beatportu. Představí se i DJ Loopers. O dobrou hudbu se dále postará Tom & Jame nebo Jaggs, na které pěje chválu Martin Garrix osobně. Prozatím posledním ohlášeným jménem je dánský Toby Green se svými nabitými sety.

Neopomnělo se ani na tuzemskou scénu v podobě Marinos Caswell, jimž patřila už scéna na žánrově podobném festivalu Let It Roll. John Cutler pravidelně vystupuje na na Magnetic festivalu a tentokrát nebude chybět ani zde.

Účinkujících je samozřejmě mnohonásobně víc a ještě několik jich přibyde, ale o tom se přesvědčte sami na oficiálních stránkách celé akce (tam naleznete i vstupenky). Dvoudenní Airfestival proběhne v termínu od 12. do 13. srpna ve Festivalparku v Hradci Králové.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.