Brněnský koncert Bryana Adamse se již blíží

Bryan Adams | Zdroj: facebook.com

Bryan Adams, známá rocková hvězda z Kanady a lamač dívčích srdcí, se po čtyřech letech vrací do Brna. 19. listopadu tam zahraje v DRFG Areně.

Kanadský zpěvák a kytarista Bryan Adams je dlouhodobě považován za jednoho z nejlepších na světě. Potvrdil to i velmi dobře přijatým posledním albem Get Up, které vyšlo v roce 2015. Produkoval ho Jeff Lynne, hlavní postava progresivních ELO.

V České republice vystupuje poměrně často. Poprvé se tak stalo v roce 1999, naposledy to bylo loni v pražské O2 areně. Na současném turné Bryan Adams mimo svých nejslavnějších pecek (Summer Of 6918 ‘Til I DieIt’s Only Love) zahraje i písně z posledního alba. V Brně se zastaví 19. listopadu v DRFG Areně.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...