Brněnský koncert Bryana Adamse se již blíží

Bryan Adams | Zdroj: facebook.com

Bryan Adams, známá rocková hvězda z Kanady a lamač dívčích srdcí, se po čtyřech letech vrací do Brna. 19. listopadu tam zahraje v DRFG Areně.

Kanadský zpěvák a kytarista Bryan Adams je dlouhodobě považován za jednoho z nejlepších na světě. Potvrdil to i velmi dobře přijatým posledním albem Get Up, které vyšlo v roce 2015. Produkoval ho Jeff Lynne, hlavní postava progresivních ELO.

V České republice vystupuje poměrně často. Poprvé se tak stalo v roce 1999, naposledy to bylo loni v pražské O2 areně. Na současném turné Bryan Adams mimo svých nejslavnějších pecek (Summer Of 6918 ‘Til I DieIt’s Only Love) zahraje i písně z posledního alba. V Brně se zastaví 19. listopadu v DRFG Areně.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 143 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.