Crocodiles otisknou čelisti na FAMU

Crocodiles | Zdroj: amazonaws.com

Crocodiles je kapela, jejíž členové se již od sedmdesátých let úspěšně vyhýbají mainstreamu a  zítra navštíví Prahu! Jestli chcete slyšet punkáče, co začali dělat pop, zakroužkujte si čtvrtek ve svých kalendářích. Nebude chybět ani česká legenda.

Slyšet Crocodiles jednou automaticky znamená, že je neslyšíte naposled. Mají totiž své osobité kouzlo. Přeci jen noise-pop není v hudební sféře za otrkanou klasiku. Kalifornští glam-punkeři přijíždí do Prahy se svojí šestou deskou Dreamless o něco méně rozevlátí, ale poučení. Nevystoupí však sami! Domácí psychedelický guru generace Y, rozkročený mezi The Beatles a Mothers of Invention, přední tvář tuzemského šedesátkového tmářství Frank Bigsby & His Satanic Majesty ukážou domácí alternativu plnou bigbeatu.

A to není všechno, na závěr se objeví Lazer Viking, který završí večírek se svou Radical Karaoke Afterparty, a to přesně rok od vydání svého debutu. Za krátkou dobu dokázal svou hudbu zase posunout jinam a změnit si jméno, může už tedy odhodit své tygrované slipy. To si přece nemůžete nechat ujít! Všechna tato jména na jednom místě, tento čtvrtek, vstupenky koupíte za zlevněnou cenu zde.


Napište komentář