Dead Daisies zahrají už brzy v Praze

Dead Daisies | Zdroj: facebook.com

Whitesnake, Mötley Crüe, Foreigner, Thin Lizzy, Red Phoenix – to jsou kapely, odkud můžete znát muzikanty hrající v Dead Daisies, kteří zahrají v pražském Lucerna Music Baru už 29. června.

Dead Daisies je projekt, ve kterém se od roku 2012 vystřídala řada hudebníků z různých kapel. Momentálně koncertují v sestavě: John Corabi (zpěv), Doug Aldrich (kytara), Marco Mendoza (baskytara), David Lowy (kytara) a Brian Tichy (bicí).

Johna Corabiho můžete znát hlavně z kapel Mötley Crüe nebo Scream. Zpíval i v sólovém projektu bubeníka z Kiss Erica Singera, Eric Singer Project.

Doug Aldrich, který se k Dead Daisies přidal teprve minulý rok, před tím hrál například v kapelách Whitesnake, Dio nebo v projektu Steamroller, který založil se svými kamarády z Whitesnake Michaelem Devinem a Brianem Tichym.

Brian Tichy  začal hrát v Dead Daisies v roce 2013 po odchodu z Whitesnake. Kromě Whitesnake hrál třeba s Ozzym Osbournem, Billy Idolem nebo kapelou Foreigner.

S Whitesnake spolupracoval i Marco Mendoza. Kromě toho hrál třeba v Thin Lizzy.

Zakladatel Dead Daisies, David Lowy, má za sebou působení v kapelách Red Phoenix a Mink. Zároveň je také byznysmenem a synem zakladatele Westfield Corporation.

Společně tito muzikanti spolupracovali s hvězdami jako jsou ZZ Top, Aerosmith, Lynyrd Skynyrd, Bad Company, INXS, The Cult, Judas Priest, KISS, Whitesnake nebo The Rolling Stones. Za sebou mají úspěšná alba The Dead Daisies, Revolución a v srpnu loňského roku vydali třetí titul Make Some Noise.

Vstupenky na pražský koncert jsou v předprodeji v síti TicketPro.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.