Divadlo Archa zažije corovou nálož, v hlavní roli se představí Fall From Everest

Fall From Everest | Zdroj: facebook.com/fallfromeverest

Už počátkem letošního roku hlásili předem vyprodaný koncert v klubu Varšava, přišla pandemie a koncert se musel zrušit. Štěstí českým tvrďákům Fall From Everest moc nepřálo, ale nenechali se položit a postavili se před ještě větší výzvu. Původní koncert se z Varšavy přesunul do pražského Divadla Archa a uskuteční se již 31. července.

Fall From Everest budou žánrově doposud nejtvrdší tuzemskou kapelou, která se v Divadle Archa předvede. „Na takovým legendárním místě si kapela našeho ražení zahraje snad jako úplně první. Takže jsme rádi, že máme tu čest rozmlátit si hlavu a ruce o zrovna tohle pódium! Garantujeme vám navíc, že větší stage a brutální zvuk není to jediný, co vás ten večer potěší,“ slibuje skupina, která před pár dny vydala první ochutnávku z připravovaného alba St.Nightmare’s Day.

Čtěte také: Hardcorová parta Lighthouse Keeper proráží na českou hudební scénu

Kromě Fall From Everest se pak příchozí mohou těšit také na depresivního básníka moderní doby, který si nechává říkat Velkatlusta0 a emo hardcorové nováčky Lighthouse Keeper. Vstupenky jsou k dostání již nyní, a to v prodejní síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.