Druhý narozeninový den zatřese Roxy Dope D.O.D.

Dope D.O.D. | Zdroj: facebook.com

Smělé plány oslav BE TWENTY ONE dokáží hned v úterý 22. října hororoví úleťáci z Holandska. Mix rapu a dubstepu se strašidelnými texty rozhýbe lidské i nelidské.

Jako druhý gratulant celkem týdenní party klubu Roxy přijede z nizozemského Groningenu Dope D.O.D. Původní rapová formace D.O.D., kterou v roce 1999 založili MC Jay Reaper a Skits Vicious, změnila svůj název i zvuk po připojení posledního člena Dopey Rottena. Stylově zařadit tuto skupinu se moc nedaří, někdy je žánr zmiňován jako horror core, ale rozpoznáme v něm rap, dubstep, ostré basové linky se strašidelnou aranží a texty. První velký úspěch přišel s vydáním singlu What Happened, jehož podařený klip má dnes na Youtube přes 12 milionů shlédnutí! Díky tomuto zdaru se po vydání celého alba Branded stal vyhledávaným talentem, jehož si na svá turné vzaly kapely Korn a Limp Bizkit. V roce 2012 ve svém domovském městě dokonce koncertovali před Snoop Doggem.

Letos v dubnu vyšlo kapele druhé album s názvem Da Roach a dostala ocenění The best new music act v European Border Breakers Awards. S tímto vším pak přijela bořit Lucernu. Sílu nadcházejícího vystoupení přijďte pocítit sami.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro a Ticketportal za 340 korun + poplatky nebo za zvýhodněnou cenu přímo v kavárně NoD, která je součástí Roxy.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.