Elektronický génius Trentemøller v říjnu ovládne ROXY

Trentemøller | Zdroj: facebook.com

Dánský multiinstrumentalista a producent zavítá se svou jedinečnou live show 2. října do Roxy.

Anders Trentemøller má za sebou 20 let zkušeností na koncertních pódiích. Za tu dobu si prošel vývojem od indie, post punku, krautrocku, až nakonec zakotvil u elektroniky. Na jeho koncertech se můžete těšit na jedinečnou vizuální a světelnou show s kapelou, která celému vystoupení dodává na síle. I to je jeden z důvodů, proč byla jeho show několikrát nominována na Live Show of the Year.

Krom autorské tvorby se Trentemøller také věnuje remixům, a to pro jména jako The Knife, Moby, či Röyksopp. Za svůj remix No You Girls od kapely Franz Ferdinand byl v roce 2010 dokonce nominován na cenu Grammy. Na svědomí má Trentemøller tři studiová alba, nespočet EP a stejně tak obrovské množství ocenění.

Pokud se už nemůžete dočkat jednoho z nejlepších vystoupení nadcházející klubové sezóny, můžete si už teď koupit lístky v předprodeji za zvýhodněnou cenu 600 korun v NoDu a v sítích Ticketpro, TicketPortal a GoOut za 590 korun s poplatky. Festivaloví nadšenci si ovšem můžou poslechnout českou premiéru tohoto génia už v červenci na festivalu Colours of Ostrava, kde se Trentemøller seznámí s českým publikem a připraví se na klubový koncert v legendární Roxy.


Napište komentář