Frank Turner se s kapelou The Sleeping Souls vrátí do Prahy

Frank Turner &The Sleeping Souls | Zdroj: Fource Entertainment

Britský hudebník Frank Turner přiveze na podzim svůj mix alternativního a folkové rocku a kapelu The Sleeping Souls!

Od roku 2007 vydal Frank Turner neuvěřitelných šest alb. Nyní pracuje na svém sedmém, které ponese název Be More Kind a slibuje sofistikovanou kombinaci folku a punkové syrovosti, což je právě to, co dělá Turnerův zvuk tak zajímavý a jedinečný.

Textovou inspirací pro album byla poezie Clivea Jamese, ale i autorův život a současná situace ve světě. Proto si na albu dává Turner obzvlášť záležet. Na nahrání posledního Positive Songs For Negative People si vyhradil devět dní, tvorba Be More Kind je proces na dlouhých sedm měsíců – to dává kapele čas experimentovat. Vydání alba je v plánu na začátek května, nyní si však už můžete poslechnout píseň 1933, která se na desce objeví.

Koncert Franka Turnera a The Sleeping Souls se uskuteční 18. listopadu 2018 v klubu Roxy. Vstupenky za 520 Kč se začnou prodávat v pátek 2. února v 10 hodin na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 233 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.