Kapela KOFE-IN oslaví desáté narozeniny netradičním koncertem

KOFE-IN | Zdroj: Radek Šafarčík

Kapela KOFE-IN slaví své desáté narozeniny, k nimž si nadělí netradiční koncert. Vystoupení se uskuteční již 3. listopadu v pražském klubu Café v Lese. Celý večírek bude bez vstupného a vystoupí na něm spousta hostů, kteří jsou s kapelou spjati. Akci odstartuje skupina Come and Play a o afterparty se postará DJ VEGY. 

Kapela KOFE-IN se opět po roce ukáže v Praze. Tentokrát však půjde o velký mejdan pro fanoušky a přátele. V rámci koncertu vystoupí společně s KOFE-IN řada hostů, kteří jsou s kapelou za dobu jejího působení nějak spříznění. Na pódiu se objeví například Petr VrzákUDG, Aneta GalisováPrague Conspiracy, Martin ZellerCocotte Minute, Lukáš Looky KlofecLety Mimo, Terezie KovalováCalm Season a další.

„Chtěli jsme to pojmout nejen jako oslavu 10 let kapely, ale i jako možnost setkat se s přáteli, se kterými jsme něco během té doby prožili. Za takovou dobu se z některých fanoušků stali spíš přátelé, se kterými se opakovaně potkáváme na našich koncertech,“ říká frontman skupiny Jan Kunze.

Hudební program doplní opavská skupina Come and Play, která celý večer odstartuje svou akustickou popovou hudbou a afterparty se následně ujme DJ VEGY. O skvělou náladu se postará partner akce Tullamore Dew.

Narozeninový mejdan bude pokračovat v domovské Opavě tradičním vánočním večírkem, a to 26. prosince 2016.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.