Lola Marsh debutuje v Praze v rámci Femme Fatale

Lola Marsh | Foto: lolamarsh.com

Koncertní série Femme Fatale přiváží do Prahy izraelský objev, a to dvoučlennou kapelu Lola Marsh!

Kytarista a klávesista Gil Landau a charismatická vokalistka Yael Cohen se náhodou potkali na večírku v Tel Avivu a jejich společná vášeň pro hudbu je v roce 2011 dohnala k založení vlastního tělesa. Dnes již šestičlenné uskupení chytře a chytlavě míchá západní folk s elektronickými instrumentály a středo východními melodiemi. Do Prahy přijedou zahrát skladby ze svého debutového alba Remember Roses, které bylo do oběhu vypuštěno v červnu.

Poprvé na sebe Lola Marsh výrazně upozornili na festivalu Primavera v roce 2014, kdy losangelská stanice KCRW vyzdvihla jejich vystoupení jako „neuvěřitelné“, o frontmance napsala, že byla zrozena k vystupování na pódiu. O rok později vyšlo EP You’re Mine s vedoucím singlem Sirens. Nezapadl ani následující singl Wishing Girl, který byl předzvěstí již zmíněné debutové desky.

Indie duo Lola Marsh se v rámci série Femme Fatale představí již 22. října v pražském Paláci Akropolis. Vstupenky seženete na stránkách a v kavárně Paláce Akropolis, v síti GoOut a Ticketpro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 195 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.