Lola Marsh debutuje v Praze v rámci Femme Fatale

Lola Marsh | Foto: lolamarsh.com

Koncertní série Femme Fatale přiváží do Prahy izraelský objev, a to dvoučlennou kapelu Lola Marsh!

Kytarista a klávesista Gil Landau a charismatická vokalistka Yael Cohen se náhodou potkali na večírku v Tel Avivu a jejich společná vášeň pro hudbu je v roce 2011 dohnala k založení vlastního tělesa. Dnes již šestičlenné uskupení chytře a chytlavě míchá západní folk s elektronickými instrumentály a středo východními melodiemi. Do Prahy přijedou zahrát skladby ze svého debutového alba Remember Roses, které bylo do oběhu vypuštěno v červnu.

Poprvé na sebe Lola Marsh výrazně upozornili na festivalu Primavera v roce 2014, kdy losangelská stanice KCRW vyzdvihla jejich vystoupení jako „neuvěřitelné“, o frontmance napsala, že byla zrozena k vystupování na pódiu. O rok později vyšlo EP You’re Mine s vedoucím singlem Sirens. Nezapadl ani následující singl Wishing Girl, který byl předzvěstí již zmíněné debutové desky.

Indie duo Lola Marsh se v rámci série Femme Fatale představí již 22. října v pražském Paláci Akropolis. Vstupenky seženete na stránkách a v kavárně Paláce Akropolis, v síti GoOut a Ticketpro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.