Marika Gombitová chystá svůj první autorský koncert, navíc i s Emmou Smetana a Emmou Drobnou

Marika Gombitová | Zdroj: marikagombitovaofficial.com

Již za tři měsíce si můžete poslechnout nadčasové hity zpěvačky a skladatelky Mariky Gombitové, úspěšné slovenské zpěvačky a skladatelky, která se s mnohými mladými umělci předvede v Praze.

Mezi hosty koncertu patří i Emma Smetana nebo Emma Drobná, vítězka čtvrté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar. Událost nabídne víc, Gombitová nechá zazpívat její písně také Adama Mišíka, Celeste Buckingham, Terezu Kerndlovou, Sabinu Křovákovou, Adama Ďuricu, Martina Chodúra i Ladislava Bubnára. Mimo ně vystoupí na pódiu i dětský sbor Coro Piccolo. Interprety bude doprovázet orchestr pod taktovkou pana Dalibora Kaprase. Tím si zpěvačka zajistila uskutečnění dávného snu – totiž to, že její písně budou žít dál zpěvem mladé generace.

„Pozvání jsem přijala ze tří důvodů. Za prvé se mi líbí, že jde o večer složený výhradně z jejích autorských písní. Za druhé Mariku vnímám jako mimořádně silnou ženu, která se příkladným způsobem dokázala vyrovnat s osudem a za třetí je Marika Gombitová jedním z mála předlistopadových umělců, kteří se dokázali dostat na vrchol československé pop-music, aniž by podlézali režimu a morálně se zdiskreditovali. Za to si jí vážím,“ sdělila Emma Smetana, která má na koncertu zazpívat Maričinu píseň Kam idú l’udia?

„Upřímně si vážím pozvání od Mariky Gombitové. Je to pro mě obrovská čest zpívat na jednom pódiu s legendou jejího formátu. Snad nebudu mít velkou trému,“ podotkla Emma Drobná. Drobná se na pódiu ujme hitu Slnečný kalendár.

Kromě jejích autorských hitů ze zlatého fondu československé populární hudby se můžete 2. prosince 2017 v 19 hodin v Tipsport Aréně Praha těšit i na vizuální efekty.


Napište komentář

O Anna Marenčáková 11 Článků
Jsem absolventka gymnázia ve Frýdku-Místku. Mým snem je studovat žurnalistiku nebo marketing a nadále se věnovat těmto činnostem. Baví mě i sport, skauting, ale také kultura. Velmi ráda cestuji.