Neprošvihněte letošní Mighty Sounds

Mighty Sounds | Foto: mightysounds.cz

Pokud váháte, jak strávit své letní víkendy, rozhodně si 14. – 16. červenec rezervujte na zážitek u Tábora na Mighty Sounds!

Nečekejte žádnou českou festivalovou klasiku. Na téhle unikátní akci v jižních Čechách je přes 80 % umělců zahraničních, takže tam jistě pochytáte nějakou novou hudební inspiraci. Festival poprvé odstartoval v roce 2005 a do letošního jedenáctého ročníku ho svou přítomností poctili například Ska-P, Suicidal Tendencies, Pennywise, The Subways, Dropkick Murphys, Anti-Flag, Madball, Comeback Kid, Backyard Babies, H20, The Casualties, Frank Turner, Biohazard nebo The Aggrolites.

V programu se každoročně nachází přes 150 interpretů rozprostřených přes osm stageí (čtyři živé a čtyři DJské). A pokud zrovna nebude nálada na hudbu, můžete se zabavit na turnaji ve fotbale, nohejbale, se skatem na U-rampě, u graffiti zdi a spousty dalších aktivit.

Letos festival láká na jména jako Gogol Bordelo, Cock Sparrer, Agnostic Front, Ignite, Jaya The Cat, The Adicts a mnohé další.

O vstupenkách a možnostech ubytování se více dozvíte na stránkách festivalu, kde je rovnou můžete i zakoupit.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 168 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.