Parkway Drive se v únoru příštího roku vrátí do Prahy

Parkway Drive, Aerodrome Festival 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Jedna z nejpopulárnějších metalcoreových kapel opět zavítá do České republiky. Po festivalové atmosféře na letošním Aerodromu se jich fanoušci dočkají ve Foru Karlín. 

Parkway Drive se před pár dny blýskli skvělým představením na festivalu Aerodrome a pro plno návštěvníků se stali hlavním headlinerem prvního dne. Při jejich show byla opět k vidění spousta ohnivých efektů a dalších prvků, které doplňovaly samotné vystoupení. No a nakonec ještě potěšili fanoušky příslibem sólového koncertu v Česku.

Čtěte také: Aerodrome 2018 odstartovali Parkway Drive a Wiz Khalifa

Australská metalcoreová skupina, která byla založena v roce 2003, vydala za svou kariéru šest studiových alb. Nejnovější desku Reverence z letošního dubna si tak po Aerodromu budeme moct poslechnout naživo i v uzavřených prostorech a v plnohodnotném setu.

Koncert se odehraje 18. února příštího roku v pražském Foru Karlín, kam právě loni přivezli Parkway Drive nevídaně bohatou show plnou pyrotechnických a světelných efektů. Vstupenky je možné zakoupit na webu lístocheck.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 124 Článků
Jsem student kreativního psaní v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i blog o méně znamých kapelách justlisten.cz