Rammstein pro velký zájem přidávají druhý koncert

Rammstein | Foto: facebook.com

Když začal prodej vstupenek na vystoupení Rammstein, na prstech jedné ruky bylo možné odpočítat hodiny do jejich vyprodání. Na mnohé se tak nedostalo, pokud se však někdo strachoval, že kvůli tomu jednu z nejslavnějších německých kapel historie neuvidí, mýlil se. Rammstein přidávají další show.

Druhý koncert Rammstein se odehraje hned den po tom původním, tedy 29. května a opět v pražské Eden Aréně. Kapela ho přidala kvůli enormnímu zájmu o první vystoupení, jež se podařilo vyprodat za několik desítek minut. Obdobně tomu přitom bylo i před pěti lety, kdy Rammstein bez problémů vyprodali i šestnáctitisícovou O2 Arenu.

Kapela se během dvojkoncertu ukáže Praze v rámci svého pokračujícího turné, při kterém již stihla objet celou Evropu a zavítala i za oceán. Původně se předpokládalo, že u nás Rammstein vystoupí už letos, žádná z nabídek však německou šestici neoslovila a nakonec se jich tak dočkáme až na jaře příštího roku, rovnou však ve dvojité porci.

Vstupenky na koncert 29. května jsou v předprodeji už nyní v sítích TicketPro a TicketPortal za cenu od 1 490 do 2 250 Kč. Vystoupení pořádá agentura Live Nation.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 294 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.