Skyline míří s novou deskou do Prahy, zahrají v Roxy

Skyline | Foto: Tomáš Třeštík

Sedmé studiové album skupiny Skyline s názvem Jungle vyšlo letos v červnu. Žánrově pestrou desku představili fanouškům po letní festivalové sezóně konečně také v klubech. Podzimní turné mělo celkem 13 zastávek, tou poslední bude ve čtvrtek 15. prosince pražský klub Roxy.

Během letošního léta vystoupili Skyline na opravdu velkém počtu tuzemských festivalů včetně putovních Českých a Moravských Hradů. Nová deska Jungle vyšla v červnu, a tak si ji už fanoušci během léta pořádně zapsali do paměti.

„Letošní festivalová sezóna byla naprosto skvělá! To sice říkáme každý rok, protože to tak každý rok naštěstí je, ale je pravda, že letos nám to přišlo ještě o kousek lepší než obvykle. Máme radost, že věci z nové desky skvěle fungují naživo a asi i proto jsme během léta zažili řadu koncertů, které pro nás jasně spadají do kolonky nezapomenutelné,“ říkají Skyline.

Podzimní tour skupiny skončí už tradičním předvánočním koncertem v klubu Roxy 15. prosince.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.