Thom Artway se vydává na turné

Thom Artway | Foto: Michaela Rusuňáková

Pop-folkový písničkář v květnu započne Acoustic Garden Tour! Za účelem přiblížit se blíže publiku se Thom představí v intimních prostorech různých zahrad.

Tomáše Mačka pravděpodobně znáte pod jeho pseudonymem Thom Artway díky loňskému hitu I Have No Inspiration. Debutovou deskou Hedgehog však dokázal, že si nezaslouží zapadnout jednou skladbou a má na to prorazit možná až za hranice naší skromné země. Deska s vybojovala třetí místo v anketě Žebřík a umělec je nominován na dvě ceny Anděl!

Nyní se písničkář rozhodl, že fanouškům udělá jedinečný zážitek a své skladby představí v akustickém znění a v přírodním prostoru.

Koncept hraní na zahradách jsem zvolil hlavně kvůli ročnímu období, ve kterém se koná. Jaro miluju a přišlo mi více sympatické zahrát pod stromem na zahradě, než v zakouřeném klubu. Všechny koncerty pojedu bez kapely a na každém z nich budou hosté. Kamarádi TeePee z Plzně zahrají téměř na všech koncertech. Martin Harich pak v mé domovině – ve Vlachovicích. Právě tento koncert bude obohacen o další zajímavé hosty. Tak snad nebude pršet,“ osvětluje koncept Thom.

05. května – Hranice na Moravě, Stará střelnice
10. května – Praha, VILA Štvanice
12. května – Kouřim, zahrada Vinotéky č. 47
20. května – Liberec, Lidové sady
26. května – Vlachovice, Farma Vrbětice
27. května – Uherský Brod, zahrada Ulité Kafé


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 343 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.