Už v sobotu v Brně vypukne šílená noc s kapelou Kiss

Foto: facebook.com
Kiss |

I wanna rock and roll all night and party every day,“ zpívají Kiss v jedné ze svých nejslavnějších písní a alespoň to první splní již příští sobotu na Výstavišti v Brně.

Jedna z komerčně nejúspěšnějších kapel všech dob a držitelé rekordu v počtu zlatých desek. I to jsou Kiss, především je ale známe jako energické rockery v maskách, kteří dokážou předvést neuvěřitelnou show plnou ohně a efektů. Naposledy ji v Česku předvedli před dvěma lety v Praze, letos ji představí Brnu.

Kiss hrají už přes čtyřicet let a za tu dobu zvládli vydat 44 alb, prodat 100 milionů desek, vstoupili do Rock’n’rollové síně slávy a získali řadu ocenění

Kapela vystoupí 20. května v Brně v sestavě Paul Stanley (zpěv, kytara), Gene Simmons (zpěv, baskytara), Eric Singer (bicí) a Tommy Thayer (sólová kytara). Z původních členů tedy zůstali pouze zakladatelé Paul Stanley a Gene Simmons, ale právě díky nim je kapela Kiss taková, jakou ji známe.

Koncert pořádá agentura Live Nation a vstupenky je možné koupit v síti TicketPro.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.