Vánoční trhy v Praze rozezní nejen kapela Kryštof

Richard Krajčo, Kryštof | Foto: Nicola Bernard

V sobotu 9. prosince proběhne v rámci vánočních trhů na Staroměstském náměstí charitativní koncert a ponese název s Rádio srdcem pro Život dětem. Vystoupí na něm kapela Kryštof, Mirai & Poetika, Marek Ztracený, Anna K a další!

Dobročinným odpolednem budou provázet tváře rádia Evropa 2 a Frekvence 1, jako Petr Říbal a Peter Cerha alias NASTY. Organizátoři si pro děti připravili zábavný program s prasátkem Pigy.

Vstup na koncert je zcela zdarma. Během akce bude možné přispívat na sbírkové konto Života dětem zasláním DMS, telefonátem do call centra nebo koupením sbírkového předmětu, který budou prodávat dobrovolníci na místě.

Vše proběhne 9. prosince na vánočně naladěném Staroměstském náměstí v Praze. Začíná se ve 14 hodin a program je naplánován až do 19. Zahájení si vezme na starost prasátko Pigy, které potěší ty nejmenší návštěvníky a od 16.40 přijde na řadu hudba. Můžete se těšit na Kryštof, Mirai & Poetiku, Marka Ztraceného, Annu K, Sebastiana, Petera Aristoneho a další.

Další informace naleznete na stránkách akce.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 201 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.