Céline Dion se po 12 letech konečně vrací do Čech. V Praze zahájí evropské turné

Céline Dion | Foto: Brian Purnell

Kanaďanka s nezapomenutelným hlasem rozšiřuje Courage World Tour o celkem třiatřicet evropských zastávek. Koncertní šňůra bude oslavovat vydání nového alba Courage, kterého se dočkáme již 15. listopadu.

Před pár dny kultovní zpěvačka zveřejnila hned tři písně – Imperfections, Lying Down a Courage, které zvěstovaly příchod nového alba. To slibuje eklektický mix balad a ostrých popových hitů.

Recenze: Nové album Lany Del Rey je po předchozím Lust For Life jen neúprosným zklamáním

Céline Dion, jež každý zná jako autorku písně My Heart Will Go On z filmu Titanic, sbírá ocenění již od svých osmnácti let a za svoji doposud 35 let trvající kariéru prodala téměř 250 milionů hudebních nosičů. Na kontě má pět cen Grammy, dva Oscary a od roku 2004 nese titul nejprodávanější zpěvačky všech dob. V Praze nabídne jak staré neumírající hity, tak nové kousky z nadcházejícího alba.

Prodej vstupenek na koncert 21. května 2020 v pražské O2 areně bude zahájen 4. října 2019 v 10:00 hodin v prodejní síti Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.