Festival Sázavafest letos potěší fanoušky kapely Kryštof

Richard Krajčo, Kryštof | Zdroj: Universal Music

Richard Krajčo se se svou populární skupinou Kryštof představí v červenci na Sázavafestu. Doplní jej spousta velkých jmen tuzemské scény jako například Mig 21 nebo Mandrage.

Kapela Kryštof vydala loni desku 25, která byla kompilací nejlepších skladeb skupiny. Objevily se na ní i čtyři nové písně, přičemž k songu Naviděnou nedávno vyšel klip se záběry ze strahovské vyprodáné show. Svou koncertní atmosféru přivezou v létě i do zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou.

Čtěte také: Kapela Kryštof natočila na vyprodaném Strahově novinkový videoklip Naviděnou

Na Sázavafestu se můžete kromě bohatého doprovodného programu těšit i na další české a slovenské interprety jako No Name, Vojtěch Dyk & B-Side Band, Mandrage, Mig 21, Anna K nebo Jaroslav Uhlíř. Rapovou scénu přijede reprezentovat legendární Rytmus a ze zahraniční se představí zpěvák Graham Candy.

Festival se ve Světlé nad Sázavou odehraje ve dnech 26. 28. července 2018. Vstupenky lze zakoupit na webu Ticketspot.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz