Indie rockoví We Were Promised Jetpacks přijedou do Česka s čerstvou deskou

We Were Promised Jetpacks | Zdroj: nbhap.com

Skotská kytarovka We Were Promised Jetpacks se na podzim minulého roku vrátila na scénu s novou nahrávkou. Právě s ní vyráží na evropské turné a zastávku si udělá i v pražském Chapeau Rouge.

We Were Promised Jetpacks se začali dostávat do povědomí v roce 2008, kdy si je vzala na tour populární skotská parta Frightened Rabbit. Rok na to vydali debutovou desku These Four Walls a díky svému osobitému stylu, který míchá post-punk s indie rockem, se jim dostalo chvály britských posluchačů i kritiků.

Čtěte také: Zemřel zpěvák Scott Hutchison z kapely Frightened Rabbit

Loni v září se připomněli fanouškům čtvrtou studiovkou The More I Sleep The Less I Dream, se kterou se vrací k původní sestavě a vyrovnávají se změnami ve svém blízkém okolí. Tu v Praze představí 24. září 2019, kdy zahrají v klubu Chapeau Rouge. Vstupenky je možné zakoupit na webu Fource a v sítích GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz