Legendární kytarista Slash vystoupí v únoru v Praze

Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators
Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators | Foto: Robert John

Proslulý kytarista Guns N’ Roses a současně i zakladatel uskupení Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators se vrátí do Prahy. Během turné k nové desce Living the Dream zahraje příští rok v O2 areně.

Nové album Living the Dream nahrál Slash s Kennedym během letošního roku a s jeho vydáním můžeme počítat už za pár dní, 21. září. V posledních týdnech přitom vedle vydání dvou singlů došlo i na ohlášení podpůrného turné, které bylo čerstvě doplněno i o evropské zastávky a stejně jako v roce 2015 mezi nimi nechybí ani Česká republika.

Čtěte také: Slash vydal nový singl Mind Your Manners a odhalil spolupráci s Chesterem Benningtonem

Slash, Myles Kennedy a The Conspirators ve složení Brent Fitz, Todd Kerns a Frank Sidoris vystoupí v naší metropoli již 9. února 2019, kdy zavítají do O2 areny. Vstupenky pak budou k dispozici od 19. září v cenovém rozmezí od 1 190 do 1 590 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.