A cappella Pentatonix ovládne na jaře Prahu, již potřetí

Pentatonix | Zdroj: Live Nation

Jsou to trojnásobní držitelé Grammy a několika platinových ocenění. Pentatonix míří na evropskou část svého turné a těšit se na ně můžete i v O2 universum.

Za deset let účinkování mají prodaných přes deset milionů nahrávek. Svou popularitu Pentatonix získali především díky YouTube kanálu, kde pravidelně sdílí svou tvorbu a mají tam i silnou základnu fanoušků, se kterými vehementně komunikují.

Čtěte také: Nick Cave and The Bad Seeds provedou Prahu nejhlubším zákoutím vlastní duše

Rovnou devět ze zatím deseti vydaných alb se umístily v top desítce americké hitparády. Letos k Vánocům vyjde The Best Of Penatonix Christmas – megamix jejich největších hitů a navíc bude obsahovat i čtyři zbrusu nové skladby. Tím nejnovějším, co si od nich zatím můžete poslechnout je aktuální singl Can You Feel The Love Tonight z nového filmového Lvího krále od Disneyho.

V pražském novém koncertním sále O2 universum se představí 22. března 2019. Lístky jsou v prodeji u Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.