Nick Cave and The Bad Seeds provedou Prahu nejhlubším zákoutím vlastní duše

Nick Cave and The Bad Seeds | Zdroj: pghcitypaper.com

Je tomu teprve pár dní, co Nick Cave and The Bad Seeds vydali nové album nesoucí název Ghosteen. Dle hudebních kritiků se jedná o mistrné dílo plné melancholie a kapela v rámci této desky oznámila evropské turné, mezi jehož zastávkami nechybí ani Česko.

Australská skupina Nick Cave and The Bad Seeds vznikla v roce 1983 a z původní sestavy už v ní působí pouze Nick Cave. Na svém kontě má celkem sedmnáct studiových alb, přičemž to poslední, Ghosteen, vyšlo 4. října tohoto roku a mnoho posluchačů jej označuje za nejlepší desku v historii této alternativní rockové party.

Čtěte také: Nick Cave si podmanil celou O2 arenu

Nick Cave and The Bad Seeds se řadí mezi jednu z největších koncertních hvězd, což dokazují také nadcházejícím turné, na kterém zahrají hned v devatenácti zemích po celé Evropě. Pražský koncert, na kterém Nick nechá publikum nahlédnout do nejhlubších zákoutí vlastní duše, se uskuteční 30. května v O2 areně. Vstupenky jsou k dostání v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.