Angels & Airwaves jsou zpět s novým singlem. Po 7 letech vyjedou na turné

Angels & Airwaves | Zdroj: Loudwire.com

Angels & Airwaves jsou po dlouhé odmlce zpět s novým singlem Rebel Girl. Kapela také oznámila první termíny chystaného turné v USA.

Tom Delonge se v posledních letech podílel na všem možném, jen ne na hudbě. Po svém definitivním odchodu z blink-182 v roce 2015 sice stále působil ve své druhé kapele Angels & Airwaves, se kterou v roce 2014 vydal album The Dreamwalker, přesto se však fanoušci nedočkali žádného turné a nová hudba sloužila čistě pro účely multimediálního projektu Poet Anderson, který zahrnoval například krátký animovaný film nebo komiksy.

To se však nijak nezměnilo a Delonge se nadále soustředil na psaní knih a především na zkoumání fenoménu UFO a vyvíjení speciálních špičkových technologií, inspirovaných právě mimozemskými technologiemi ve své nově založené společnosti To The Stars Academy.

Čtěte také: Angels & Airwaves konečně zveřejnili dlouho slibované akustické album

Nyní se však fanoušci dočkali a Angels & Airwaves jsou zpět s novým singlem nazvaným Rebel Girl. Kromě něj kapela oznámila i první termíny chystaného turné, které se ale zatím bohužel týkají pouze USA. Fanoušci jsou přesto nadšení představou, že se kapela po 7 letech opět ukáže na pódiu, a to včetně Davida Kennedyho, který se po absenci na minulém albu, na němž se podíleli pouze Delonge a bubeník  Ilan Rubin, opět vrátí na post kytaristy.

Nejasná ovšem zůstává pozice baskytaristy. Ačkoliv Delonge před časem na svém Instagramu psal, že Matt Watcher, který kapelu původně opustil v roce 2014 kvůli rodinným problémům, se na novém albu objeví. Zatím ale není přítomný na žádných nových promo fotkách, ani není nikde uveden jako člen kapely. Zda se tedy Angels & Airwaves představí i zaoceánským fanouškům a v jakém složení, zůstává, jak by asi řekl Delonge, ve hvězdách.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...