Brzy vyjde nové Řezníkovo album

Řezník | Zdroj: znk.cz

Martin Pohl alias Márty alias Řezník je v České republice dobře známým příslušníkem drsné škatulky jménem horrorcore. Naštěstí ne jenom kvůli proběhlým aférám, ale i pro vysokou úroveň jeho tvorby. Na konci října mu vyjde nové sólové album.

Rapper Martin Pohl, který v hudbě vystupuje jako Řezník aneb představitel všeho zla na této planetě, se do povědomí dostal hlavně po aféře s firmou Mattoni, která ho vyřadila ze soutěže Český slavík. Naštěstí není ale známý jen kvůli tomu. Jeho tvorba zahrnuje komiksy (Martyho frky) i filmy a hry (Život není krásný), zejména ale horrorcorovou hudební produkci, ať už v duu Sodoma Gomora (s DeSadem) nebo na bohaté sólové dráze.

Nové album ponese název Strangulační rýha. Bude se na něm nacházet celých 15 tracků i se zajímavými spolupracemi – objeví se další velká jména českého horrorcoru (DeSadeHaades) nebo americký rapper Necro. Datum vydání je stanoveno na 31. října.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...