Brzy vyjde nové Řezníkovo album

Řezník | Zdroj: znk.cz

Martin Pohl alias Márty alias Řezník je v České republice dobře známým příslušníkem drsné škatulky jménem horrorcore. Naštěstí ne jenom kvůli proběhlým aférám, ale i pro vysokou úroveň jeho tvorby. Na konci října mu vyjde nové sólové album.

Rapper Martin Pohl, který v hudbě vystupuje jako Řezník aneb představitel všeho zla na této planetě, se do povědomí dostal hlavně po aféře s firmou Mattoni, která ho vyřadila ze soutěže Český slavík. Naštěstí není ale známý jen kvůli tomu. Jeho tvorba zahrnuje komiksy (Martyho frky) i filmy a hry (Život není krásný), zejména ale horrorcorovou hudební produkci, ať už v duu Sodoma Gomora (s DeSadem) nebo na bohaté sólové dráze.

Nové album ponese název Strangulační rýha. Bude se na něm nacházet celých 15 tracků i se zajímavými spolupracemi – objeví se další velká jména českého horrorcoru (DeSadeHaades) nebo americký rapper Necro. Datum vydání je stanoveno na 31. října.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.