Dáme si sedm piv a jednu zelenou, Tři sestry slaví 30 let!

Tři sestry | Zdroj: facebook.com

Letos tomu bude krásných 30 let, co kapela Tři sestry vlétla na naši hudební scénu. Tyto kulatiny se musí řádně oslavit, proto se chystá několik akcí, na kterých budete moci popřát Sestrám vše nejlepší.

První velká párty proběhne v termínu od 21. do 23. května, a to na již na tradičním Tři sestry Open Airu v pražském Braníku. A jelikož 30 let je jen jednou, bude tato akce prvně třídenní. Na této party se ukážou kapely jako Horkýže Slíže, Visací Zámek, král pornofolku Záviš a mnoho dalších hudebníků.

Tři sestry se představí také v rámci Radegast tour 2015 v různých lokalitách České republiky. Další větší chystaná akce proběhne od 17. do 18. července v Poděbradech na festivalu Barvy léta. Namísto jednodenního fesťáku čeká účastníky dvoudenní jízda, takže více hudby a více zábavy. I po této akci budou Sestry obrážet republiku až dorazí do Harrachova pod Mamutí můstek. Zde oslaví své kulatiny společně s festivalem Keltská noc, který se v letošním roce bude konat již podvacáté.

Lístky na tyto akce jsou již v prodeji a startují na 250 korunách + poplatky na Barvy léta. Na festivaly Tři sestry Open Air či Keltskou noc seženete vstupenku za 390 kroun + poplatky. Za společnou oslavu se Ségrama jsou to prostě krásné ceny.

 


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.