Divokej Bill chystá neskutečně dlouhý koncert DOMA

Divokej Bill | Zdroj: oficiální Facebook kapely

Divokej Bill DOMA – tak se ponese název dalšího koncertu Divokýho Billa. Vystoupí, jak název napovídá, ve své domovině v Úvalech u Prahy, kde se fanoušci budou moci mimo jiné těšit na hodně dlouhý koncert.

Více než dvě hodiny provařené muziky se ponese v prostorách atletického oválu pod Sokolovnou, kde kapela Divokej Bill vystoupí. Stejně jako všechny předchozí koncerty, které se v Úvalech odehrály, si i tento kluci organizují sami.

„Budeme DOMA a moc se domů, do Úval, těšíme. Naši fanoušci už vědí, že si do Úval vždycky připravíme něco speciálního – samozřejmě kromě našeho neskutečně dlouhýho koncertu. Zahraje i spřízněná předkapela a po našem koncertě se těšte na skvělý večírek v pivním stanu s živou hudbou,“ dodává za kapelu zpěvák Vašek Bláha.

A kdy že se tahle velká sláva odehraje? Přesně 15. srpna a brány Sokolovny se otevřou třicet minut po sedmnácté hodině. Vstupenky už teď seženete na Ticketstreamu za cenu 350 korun.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.