Do Prahy vůbec poprvé zavítá kultovní americká kapela Primus

Primus | Zdroj:

Forum Karlín v září přivítá skupinu Primus v rámci jejich světového turné pod názvem A Tribute to Kings. V Praze se poprvé představí 17. září, a to i s písněmi od legendárních Rush. 

Kapela Primus začínala v roce 1984 jako undergroundový fenomén a od té doby se propracovala až k zlatým a platinovým deskám v devadesátých letech, stejně jako ke koncertování s formacemi jako U2, Tool nebo Rush. A právě progresivní rockové kapele Rush vzdají tímto turné poctu, jak už i název tour A Tribute to Kings napovídá. Na koncertě tak zazní kompletní album A Farewell to Kings od Rush z roku 1977, ale taky nejslavnější písně samotných Primus.

Rozhovor: Adys: Úspěch může potkat i text napsaný za tři minuty

Rockové trio Primus přijede do Česka ve své nejslavnější sestavě – frontman a baskytarista Les Claypool, kytarista Larry „Ler” LaLonde a bubeník Tim „Herb” Alexander. Nevšední dvouhodinový zážitek se odehraje 17. září 2022 ve Foru Karlín. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketmaster.

 


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 270 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz