Festival Rock for People je poprvé v historii vyprodán

Matty Healy, The 1975 - Forum Karlín 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Rock for People před pár dny oznámil vyprodání celofestivalových vstupenek, zbývá jen minimum jednodenních a VIP lístků. 

Mezi hlavní hvězdy festivalu letos patří Green Day, američtí rockeři Fall Out Boy a populární britská skupina The 1975. Ty doplní interpreti napříč různými žánry a fanoušci se tak můžou těšit třeba na rappera Machine Gun Kellyho, indie rockery Catfish and the Bottlemen nebo metalcorové Motionless in White. Rock for People díky nabitému lineupu zaznamenal zájem nejen českého posluchačského publika, stovky návštěvníků totiž přijedou i z Polska, Německa či Velké Británie.

Čtěte také: Green Day v novém klipu Oh Yeah poukazují na nešvar dnešní doby

Historicky první vyprodání vstupenek na Rock for People vnímáme s ohromnou radostí, ale také jako velký závazek vůči návštěvníkům festivalu. Těm pravidelným chceme zachovat komfort, na který jsou zvyklí, nové chceme překvapit naším festivalovým areálem a všem pak připravit jedinečný festivalový zážitek,” říká ředitel festivalu Michal Thomes. Jako vždy se dočkáme i mimo hudebního vyžití jako například workshopů či sportovních atrakcí.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Zlomové okamžiky v tvorbě kapely The 1975

Pořadatelé festivalu slibují v následujících týdnech odkrytí dalších položek programu Rock for People, který započne letos o něco dříve, než bývá zvykem. Na hradeckém letišti se odehraje 18. až 21. června.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 270 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz