Festival Rockový Slunovrat je za dveřmi. Vystoupí Royal Republic, Itchy nebo Gaia Mesiah

Royal Republic, Fléda 2017 | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Třináctý ročník multižánrového hudebního festivalu Rockový Slunovrat proběhne už v pátek a v sobotu 31. května a 1. června 2019. Na třech pódiích se představí plejáda zahraničních i tuzemských kapel a DJů.

Headlinerem festivalu je švédská rocková kapela Royal Republic, jež je v Česku velmi oblíbená. V rámci festivalového turné představí nové album Club Majesty, které vyjde teprve den před jejich vystoupením v Řevnici.

Rozhovor: Royal Republic: Na Club Majesty bude slyšet disko, na tour v USA jsme málem zemřeli

Sobotní program bude kromě Royal Republic také o kapelách Wohnout, Auxili a La Regadera ze Španělska, Circus Problem, Kapitán Demo, N.O.H.A. nebo estonských I Wear Experiment.

Pátku vévodí Horkýže Slíže a Gaia Mesiah. V závěsu za nimi jsou němečtí punkrockeři Itchy, Sto Zvířat, Prago Union, Skyline nebo Ting.

Pokračuje i charitativní soutěž mladých kapel – Rockový Slunovrat léčí, která má za cíl nejen podpořit možné naděje české hudební scény, ale zejména pomoci nemocným cystickou fibrózou. V rámci této „nadace“ lze nově přispívat i na elektrický vozík pro handicapovaného Patrika Šimánka.

Atraktivní prostředí areálu lesního divadla v Řevnicích nabízí chill zóny v čele s tradiční písečnou pláží v lese a pestrou škálu občerstvení pro každého. Ubytování je možné v bezplatném stanovém městečku a lze si rovněž rezervovat místo v hlídaném sektoru s omezenou kapacitou.

Vstupenky lze pořídit za 550 Kč v síti GoOut (+poplatky) nebo ve vybraných kamenných prodejnách. K dispozici jsou také jednodenní vstupenky.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 352 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.