Jedni z nejvýdělečnějších DJs The Chainsmokers hlásí návrat do Prahy

The Chainsmokers | Zdroj: facebook.com

Jedno z nejznělejších jmen dnešní doby The Chainsmokers oznamuje evropské turné. Příští podzim navštíví devět měst na starém kontinentu a Praha bude jedním z nich!

Za názvem The Chainsmokers se skrývá americké DJské a producentské duo složené z Andrewa Taggarta a Alexe Palla. Svou hudební kariéru odstartovali již v roce 2012, zlom ale přišel až o dva roky později, když vydali nakažlivý taneční singl #Selfie. Píseň jim otevřela dveře do klubů i hitparád po celém světě. Jejich debutové album Memories… Do Not Open z roku 2017 získalo platinové ocenění a dalo světu nezapomenutelné hity jako Paris a cennou spolupráci s kapelou Coldplay Something Just Like This.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 10 žen, které ovládají žánr R&B

Druhá deska Sick Boy vyšla koncem minulého roku a doposud vygenerovala celkem přes miliardu streamů. Krom dvou desek stojí kluci i za velice populárními skladbami RosesDon’t Let Me Down, nebo Closer. Prestižní magazín Forbes duo během posledních 12 měsíců navíc zařadil mezi nejvýdělečnější celebrity světa. S přehledem předběhli kolegy jako jsou Marshmello, Calvin Harris, David Guetta nebo Martin Garrix. Již brzy se můžeme těšit na nový singl Push My Luck, který se objeví také na chystaném albu World War Joy.

V současné době se dvojice věnuje masivnímu domácímu turné, během něhož objedou více než 40 severoamerických měst. Ačkoliv duo boduje v komerčních i klubových hitparádách, jejich největším talentem jsou živá vystoupení. Na nich vám předvedou svůj talent v DJingu, hře na živé nástroje i živém zpěvu. Evropské turné, kterému se budou věnovat příští podzim, čítá 9 měst a bude odstartováno v Mnichově, den před koncertem v Praze.

Nenechte si ujít koncert The Chainsmokers, který proběhne 8. října 2020 v pražské Tipsport Areně. Vstupenky budou k dispozici od 8. listopadu 2019 v cenovém rozmezí mezi 1 590 a 1 890 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.