Kendrick Lamar láme rapové rekordy

Kendrick Lamar | Zdroj: youtube.com

Americký rapper minulý týden vypustil do světa skvělý videoklip k písni HUMBLE. a překonává nejen sebe, ale i ostatní rapové velikány. 

Nemusíte být velcí příznivci hip-hopu na to, abyste znali jméno Kendricka Lamara. Ať už to je jeho největší hit Swimming Pools (Drank), nebo featy na skladbách (Freedom s Beyoncé, nebo Don’t Wanna Know s Maroon 5), Kendrick je zapsán jako rapper se skvělou flow.

23. března letošní roku vydal první propagační singl The Heart Part IV a  týden později již zmiňovaný HUMBLE., který debutoval na 2. příčce Billboard Hot 100.

Nejen, že se jedná o jeho doposud nejúspěšnější singl (Swimming Pools (Drank) se ve své době vyšplhal na „pouhé“ 17. místo), takovýhle nástup rapové písně žebříčky nezažily od roku 2010, kdy Eminem s Rihannou vypustili Love The Way You Lie. V první týdnu po spuštění byl singl streamován téměř 50 milionkrát.

Před dvěma dny se k novinkám přidalo i oznámení nového alba a seznam písní na Twitteru. Deska s názvem DAMN. vyjde již zítra a můžeme se těšit na zajímavého hosta – U2!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 347 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.