Komedie a zadky – to je Drakeův nový klip k mega hitu In My Feelings

Drake | Zdroj: youtube.com

Pokud jste někdy v posledních týdnech zabředli do scrollování sociálními sítěmi, pravděpodobně na vás vyskočilo nejedno video, kde různí lidé vyskakují z aut a nadšeně tancují na písničku In My Feelings. Autor skladby Drake dnes konečně přišel se svým vlastním videem.

Nové album kanadského hip hopového mága Drakea nesoucí název Scorpion je na světě něco málo přes měsíc a v hudebním světě udělalo pořádný poprask. S deskou trhá jeden rekord za druhým a již zmíněná nová píseň In My Feelings se v čele prestižního amerického žebříčku Billboard Hot 100 drží už tři týdny v kuse.

Čtěte také: Drake porazil The Beatles i Elvise, nový projekt Scorpion láme rekordy

Píseň také spustila nový internetový trend. Během poslední doby se tanečníci i celebrity celého světa předhánějí v tom, kdo natočí lepší taneční video. Mimo jiné se zapojili i zpěvačka Dua Lipa, rádiový moderátor Ryan Seacrest nebo youtuberka Liza Koshy. Na oficiální video Drakea si však museli fanoušci chvíli počkat.

Drake ve svém klipu nyní znovu dokazuje, že nechce zapomínat na svou hereckou minulost. Na začátku i konci mini filmu se předvádí v komediálních scénkách, které dávají videu zábavný rámec. Nechybí však ani spoustu žhavých tanečních záběrů natáčených v New Orleans a výběr z nejlepších fanouškovských tanečních videí.

Zapojili jste se taky?


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 219 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.