Lipo láká na nové album singlem Ve vzpomínkách

Lipo & Nela | Zdroj: Universal Music

Rapper Lipo poukázal na chystané album novým singlem Ve vzpomínkách. Navíc se jedná o pěvecký duet s talentovanou Nelou, kdy čerpal inspiraci z country a folku.

„Seznámil jsem se s ní přes svou koncertní zpěvačku Yannu, navíc hraje na basu v kapele mé kamarádky Debbi. Když jsem slyšel některé její zpívané demonahrávky, zaujala mě naléhavost v jejím hlase,“ vzpomíná Lipo.

Svůj klasický rap navíc umělec obohatil o akustické nástroje, a tak celá hudba získává zase úplně jiný nádech. Videoklip poté režíroval Jonáš Červinka a s kamerou vyrazil na sever Čech. „V klipu jsem chtěl docílit kontrastu mezi naší niternou potřebou svobody, kterou reprezentuje útěk do otevřené krajiny a ten ničím neohraničený prostor kolem mě na straně jedné, a touhou po lásce, jistotě a pocitu bezpečí, jež zastupují úzké záběry, kde jsme s Nelou společně,“ vysvětluje Jonáš.

Písní Ve vzpomínkách tak Lipo poukazuje na svou novou desku, která vyjde už v dubnu. Bude na ní dvanáct skladeb. Ty produkuje Ondřej Turták, zvaný ODD. Už teď jsme zvědaví, jaká bude nová hudba, protože rapper slibuje splynutí hned několika žánrů.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 204 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz