Metronome festival láká na první hvězdy

Tom Odell | Zdroj: standard.co.uk

Metronome festival příští rok oslaví sice teprve třetí rok existence, ale i tak už k nám do Česka vozí velká jména. Tím dalším bude Tom Odell, už teď však víme, že nebude jediný. Kdo je další?

Foals, Iggy Pop, Sting a Kasabian… to jsou zatím ty největší světové hvězdy z předešlých ročníků. Organizátoři Metronome festivalu nelení ani letos a představili už první tři jména. Zatím největším headlinerem bude Tom Odell, šestadvacetiletý anglický písničkář, který dobyl svět hitem Another Love ze svého druhého alba Wrong Crowd z roku 2016.

Chybět nebude ani DJka a producentka Sister Bliss se svým unikátním Faithless DJ setem. Společně s ikonickým Maxi Jazzem a producentem Rollo Armstrongem, bratrem zpěvačky Dido. Představí vše, ze své dvacetileté úspěšné éry.

Prvním tuzemským tahákem budou Tata Bojs, fungující už od roku 1988, kdy se sešli Milan Cais a Mardoša ještě na základní škole a společné hraní jim vydrželo až doteď.

Festival se odehraje během dvou dnů 22. – 23. června 2018 v areálu Výstaviště Holešovice. Vstupenky lze koupit na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 181 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz