Metronome festival láká na první hvězdy

Tom Odell | Zdroj: standard.co.uk

Metronome festival příští rok oslaví sice teprve třetí rok existence, ale i tak už k nám do Česka vozí velká jména. Tím dalším bude Tom Odell, už teď však víme, že nebude jediný. Kdo je další?

Foals, Iggy Pop, Sting a Kasabian… to jsou zatím ty největší světové hvězdy z předešlých ročníků. Organizátoři Metronome festivalu nelení ani letos a představili už první tři jména. Zatím největším headlinerem bude Tom Odell, šestadvacetiletý anglický písničkář, který dobyl svět hitem Another Love ze svého druhého alba Wrong Crowd z roku 2016.

Chybět nebude ani DJka a producentka Sister Bliss se svým unikátním Faithless DJ setem. Společně s ikonickým Maxi Jazzem a producentem Rollo Armstrongem, bratrem zpěvačky Dido. Představí vše, ze své dvacetileté úspěšné éry.

Prvním tuzemským tahákem budou Tata Bojs, fungující už od roku 1988, kdy se sešli Milan Cais a Mardoša ještě na základní škole a společné hraní jim vydrželo až doteď.

Festival se odehraje během dvou dnů 22. – 23. června 2018 v areálu Výstaviště Holešovice. Vstupenky lze koupit na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 342 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.