Nové masky a chorál, z něhož mrazí. To jsou nejnovější Slipknot

Slipknot | Zdroj: facebook.com/slipknot

Kapela své fanoušky dlouho napínala. Po vydání videoklipu Unsainted jsou ale přeci jen známy jasnější informace, včetně nastínění, kam hudba Slipknot aktuálně míří a jaká bude nová deska.

We Are Not Your Kind, přesně tak se bude jmenovat nejnovější album Slipknot, které vyjde po pěti letech. V aktuálním videoklipu navíc kapela ukázala nové masky. Ty ostatně prochází menší či větší změnou s každou novou deskou.

Čtěte také: Slipknot se vrátí do Česka, vystoupí tu příští rok

Klasický tvrdý zvuk Slipknot se v singlu Unsainted hned na začátku opírá o chorálový zpěv, z kterého až běhá mráz po zádech. Samotný videosnímek je vcelku ponurý, ale to není u této formace žádná novinka. Na nejnovější porci muziky v podobě alba We Are Not Your Kind se fanoušci mohou těšit už 9. srpna. Ještě předtím ale kapela vystoupí 11. června v pražské O2 areně.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 330 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.