Nového alba Eda Sheerana se dočkáme již v březnu

Ed Sheeran | Foto: facebook.com

Zpěvák Ed Sheeran po vypuštění dvou singlů konečně oznámil vydání nového alba.

Známý písničkář po několika překvapivých krátkých zprávách, které rozdmýchaly četné debaty mezi fanoušky, potvrdil, že jeho nová deska ponese název ÷ (čili Divide) a že si ji budeme moci poslechnout již 3. března. Předobjednávky již byly spuštěny.

Album bylo minulý týden uvedeno dvěma skladbami – Castle On The Hill Shape Of You, jež byly přivítány s velkým nadšením, zvládly dokonce pokořit několik rekordů Spotify i Apple Music.

Čtěte také: Ed Sheeran trhá s novými singly rekordy

Na desce Eda Sheerana se podílel producent Benny Blance (Rihanna, The Weeknd), na některých písních také Johhny McDaid, Mike Elizondo a Steve Mac. Výsledek bude k dostání ve standardní i Deluxe verzi, která je rozšířená o celé čtyři skladby.

Seznam skladeb na ÷ je následovný:

1. Eraser
2. Castle On The Hill
3. Dive
4. Shape Of You
5. Perfect
6. Galway Girl
7. Happier
8. New Man
9. Hearts Don’t Break Around Here
10. What Do I Know?
11. How Would You Feel (Paean)
12. Supermarket Flowers
Deluxe
13. Barcelona
14. Bibia Be Ye Ye
15. Nancy Mulligan
16. Save Myself


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 336 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.