Rise Against zahrají v Praze už za dva týdny

Rise Against | Zdroj: facebook.com

Čekání na koncert Rise Against se nám už krátí. Prahu navštíví za dva týdny a předskakovat jim budou slovenští From Our Hands, kteří před zahraničním interpretem hráli už několikrát.

Minulý rok Rise Against vydali své poslední album Wolves. Českým fanouškům ho představí již 5. června v pražském Foru Karlín. Naposledy u nás vystoupili před několika lety s albem The Black Market v holešovické Malé sportovní hale. Úspěch s novým albem slavili hned několikrát, a nejednou se umístili na předních příčkách hudební ankety Billboard.

Roli předskokanů si ve Foru Karlín střihne slovenská kapela From Our Hands, která pro hvězdu světového formátu nebude hrát poprvé. Vystupovala takto už dvakrát, a to po boku From Autumn To Ashes nebo August Burns Red.

Vstupenky lze zakoupit v sítích TicketPro a Ticketportal za 990 Kč.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 335 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.