SLZA vystoupí v Ostravě před slavnými Roxette

Slza | Foto: Tomáš Nosil, Universal Music

Švédská skupina Roxette už letos zastávku v Čechách stihla. Ještě jeden koncert ale tuzemský fanoušek navštívit může, a to 16. června v ostravské ČEZ Areně.

Že to slavní Švédové umí stále dobře jsme se mohli přesvědčit v květnu v pražské O2 Areně. Téměř po měsíci si kapela Roxette svůj český koncert zopakuje, tentokráte však v Ostravě. A jako support si vybrali jeden z nejsledovanějších objěvů české hudební scény, skupinu SLZA.

Přečtěte si také rozhovor s kapelou SLZA

Písničky Roxette zná každý, jejich hudba je nadčasová a velmi inspirativní. Je pro nás velkou ctí stanout s Roxette na jednom pódiu,“ neskrývá nadšení Lukáš Bundil. A Petr Lexa dodává: „V Ostravě jsme ještě nekoncertovali, v jejím okolí však ano a publikum zde bylo vždy úžasné. Moc se těšíme, až se vrátíme.

Vedle práce na debutové desce, která by měla vyjít ještě letošní rok, má za sebou SLZA desítky koncertů a před sebou plný diář na léto.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...