Talentovaný student Benjamin Levíček si odnesl housle z dílny Václava Pikrta

Debbi, Benjamin Levíček a Jindra Polák | Foto: Petr Klempa

Počátkem dubna se v prostorách pražského OPERO uskutečnil třetí ročník Hudebního večera na podporu nevidomých hudebníků, který pořádá Nadační fond pro všeobecný rozvoj člověka spolu s Music Academy Prague. Nový nástroj v hodnotě 200 tisíc korun z dílny výborného houslaře Václava Pikrta si odnesl talentovaný hudebník Benjamin Levíček.

Housle Banjaminovi předali dva významní muži – zakladatel Music Academy Prague Alexandr Smutný, který je rovněž nepostradatelným členem kapely Jelen, a zakladatel Nadačního fondu pro všeobecný rozvoj člověka Pavel Kopačka.

Čtěte také: Saša Smutný: Hudba není o soutěžení, ale o naplnění lidí pozitivní energií a radostí

Na místě Benovi popřáli mnoho úspěchů i frontman skupiny Jelen, Jindra Polák, a zpěvačka Debbi, kteří se s talentovaným mladíkem seznámili na charitativním koncertu Světlo pro Světlušku. Hudební večer svou přítomností podpořil také loňský kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš.

O zábavu se v pestrém hudebním programu postarali učitelé Music Academy Prague a hudebníci ze Soundsgate.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 316 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.