Vypsaná fiXa má první videoklip z chystaného alba

Vypsaná fiXa | Zdroj: facebook.com

Už v pátek 7. března vychází nová deska Vypsané fiXy. Malou ochutnávku připravila kapela písničkou, ke které nyní vypustila videoklip.

Ať napíše Vypsaná fiXa na sociální sítě cokoliv, vždy je minimálně jeden komentář fanoušků směrován na novou desku. Krásný smutný den vychází již tento pátek 7. března. Už v půlce února vydala kapela stejnojmennou skladbu. Nyní k ní natočili videoklip.

Na veselou skladbu tancují a baví se malé děti a v popředí hrají papírové loutky spolu s novým basákem. Tím je samotný Lemmy Kilmister (Motörhead). Že by nám chtěla Vypsaná fiXa něco naznačit? Názory na skladbu i videoklip jsou různé, ale kapela slibuje, že fanoušky nezklame.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.