Against Me! se po dvou letech vrátí do Prahy

Against Me! | Zdroj: Rollingstone.com

Punková, přímočará a ostrá – přesně tak by se dala popsat tvorba Against Me!. Nyní se po menší pauze vrátí zpátky do Prahy, aby fanouškům představili jejich nejnovější desku. Ta je venku už od září minulého roku.

Naposledy Against Me! navštívili naši malou zemi v roce 2015 v rámci propagace jejich alba Transgender Dysphoria Blues, které bylo mimochodem nejen hudebními kritiky velmi pozitivně přijato. Na podzim minulého roku vydali následovníka Shape Shift With Me pod záštitou Rancho Recordo, na tvorbě se podílel Marc Jacob Hudson. Zpěvačka Laura Jane Grace se tématům lásky přes dvacet let sice vyhýbala, ale tomu je s touto novou deskou konec. Ale nezoufejte, protože i tak je jejich hudba nadále velmi přímočará a agresivní.

Kapela se představí za necelý měsíc, a to 26. června v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky lze zakoupit v sítích TicketPro za 472 Kč nebo na pokladně klubu za 420 Kč.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.