Alvaro Soler, autor letního hitu Sofia, poprvé navštíví Prahu

Alvaro Soler | Zdroj: facebook.com

Letní období je ideální pro zviditelnění hudebníků. Posluchači touží hlavně po melodických a radostných písničkách, a tak vznikají hity, u kterých hraje roli především použití odlehčené, veselé a tím i lehce zapamatovatelné melodie, přesně jako je léto samotné. Jedním z autorů takového hitu je španělský zpěvák Alvaro Soler, kterému se letošní léto podařilo prorazit na evropskou scénu s hitem Sofia

Sympatický zpěvák pocházející z Barcelony má ve svém repertoáru i píseň El Mismo Sol, jež nazpíval se slavnou Jennifer Lopez. Ta mu již vynesla několik zlatých a platinových ocenění. Letos v červnu pak do světa vypustil debutové album Eterno Agosto, díky kterému se mu podařilo prorazit na scénu světové pop music. Co pro něj hudba znamená ostatně vyjádřil sám: Hudba byla vždy nedílnou součástí mého života. Kdykoliv jsem procházel těžkým obdobím, pomohlo mi se do ní po hlavě ponořit.”

Alvaro Soler své skladby, včetně letního hitu Sofia, přijede představit také Praze, a to konkrétně 18. února 2017 do pražského klubu Roxy, který se mu však již podařilo během krátké doby vyprodat. 


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)