Bruno Mars v listopadu rozpálí Prahu

Bruno Mars | Zdroj: brunomars.com

Začátek listopadu se ponese v duchu houpavých rytmů a chytlavých melodií amerického zpěváka Bruna Marse. V rámci svého turné The Moonshine Jungle Tour navštíví i naše hlavní město.

Ve dvou letech mu otec začal říkat Bruno, podle amerického wrestlingového zápasníka, a to mu zůstalo již dodnes. Bruno Mars s rodinou vystupoval a zpíval už jako malý na různých show, kde parodoval známé osobnosti. Oblíben byl především pro dokonalé napodobování Elvise Presleyho. V osmnácti letech se odstěhoval do Los Angeles a začal pracovat na své hudební kariéře. Nejdříve psal a produkoval písně ostatním umělcům a několik let poté konečně vydal své vlastní album.

Rodák z Havaje vydal dvě velice úspěšné desky DOO-Wops & Hooligans a Unorthodox Jukebox z nichž vzniklo několik velkých hitů jako např. Just The Way You Are, Marry You nebo Locked Out of Heaven. Je držitelem ceny Grammy (Best Male Pop Vocal Performance) a během své kariéry na ni byl celkově třináctkrát nominován.

Jeho show bývají plné tance, dobré nálady a nabité pozitivní energií. Vždy předvede stoprocentní výkon a z jeho úsměvu taje nejedno dívčí srdce. Umí být přesvědčivý a z publika umí dostat maximum nadšení. Evropská část turné je už v plném proudu a v síti Sazkaticket zbývá několik posledních lístků. Chcete-li se nechat oslnit čokoládovým krasavcem i vy, neváhejte a kupte si jeden! Na stání stojí jen 990 Kč.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.