DJe Steva Aokiho v Praze podpoří tři čeští kluboví interpreti

Steve Aoki | Zdroj: Fource Entertainment

Na konci ledna vystoupí v pražském klubu SaSaZu přední světový DJ Steve Aoki. Doprovodí ho tři čeští kluboví umělci: Matamar, Richard Reynolds a John Noah.

První částí supportu DJe Steva Aokiho je dvojice Matamar. Tvoří ji Mark Airman a Mat C., kteří se proslavili svou party WOW v pražském Duplexu. Navíc jsou známí díky své radioshow Language of Trance, kterou vysílalo více než 70 světových stanic.

Dalším účinkujícím je Richard Reynolds. Ten je v České republice bezpochyby velmi úspěšným a často obsazovaným EDM producentem a DJem. Na Soundcloudu letos zahájil svou vlastní show s názvem Sequence.

Do třetice se představí John Noah, který bývá ceněný pro svůj jedinečný mixážní styl a známý je z party Push the Button, jež se odehrává rovněž v Duplexu.

Samotný Steve Aoki je již od roku 1996 v čele vlastního labelu Dim Mak Records a vydal u něho např. alba MSTRKRFTThe Bloody BeetrootsThe Chainsmokers nebo Bloc Party. Spolupracoval s takovými jmény, jakými jsou Kanye West, will.i.am nebo Drake.

Show se odehraje již 31. ledna v pražském klubu SaSaZu. Vstupenky jsou k dostání na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...