DJe Steva Aokiho v Praze podpoří tři čeští kluboví interpreti

Steve Aoki | Zdroj: Fource Entertainment

Na konci ledna vystoupí v pražském klubu SaSaZu přední světový DJ Steve Aoki. Doprovodí ho tři čeští kluboví umělci: Matamar, Richard Reynolds a John Noah.

První částí supportu DJe Steva Aokiho je dvojice Matamar. Tvoří ji Mark Airman a Mat C., kteří se proslavili svou party WOW v pražském Duplexu. Navíc jsou známí díky své radioshow Language of Trance, kterou vysílalo více než 70 světových stanic.

Dalším účinkujícím je Richard Reynolds. Ten je v České republice bezpochyby velmi úspěšným a často obsazovaným EDM producentem a DJem. Na Soundcloudu letos zahájil svou vlastní show s názvem Sequence.

Do třetice se představí John Noah, který bývá ceněný pro svůj jedinečný mixážní styl a známý je z party Push the Button, jež se odehrává rovněž v Duplexu.

Samotný Steve Aoki je již od roku 1996 v čele vlastního labelu Dim Mak Records a vydal u něho např. alba MSTRKRFTThe Bloody BeetrootsThe Chainsmokers nebo Bloc Party. Spolupracoval s takovými jmény, jakými jsou Kanye West, will.i.am nebo Drake.

Show se odehraje již 31. ledna v pražském klubu SaSaZu. Vstupenky jsou k dostání na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.