Easy Steps pokřtí nové EP Zvukoprázdno

Easy Steps | Foto: Jiří Staněk

Mladá ostravská kapela Easy Steps, která aktuálně spolupracuje s Evženem Hofmannem (kytaristou kapely Kryštof), natočila ve studiu Taurus Records ve Velké Polomi EP Zvukoprázdno. To pokřtí už za měsíc v ostravském Cooltouru.

Kapela Easy Steps plynule přešla za tři roky působení z lehce alternativního rocku k progresivnímu pop-rocku, jakým se nyní prezentuje na novém EP Zvukoprázdno. To vzniklo v nahrávacím studiu Taurus Records v produkci Evžena Hofmanna – kytaristy kapely Kryštof. O mastering se postaral Filip Mošner, zvukař skupiny Slza.

Nové EP kluci před pár dny podpořili klipem k písni Nekonečná. Ten natočili v brněnském Kabinetu MÚZ ve spolupráci s Radimem Věžníkem.

Čtěte také: Easy Steps: Ve velkých rádiích nás zatím ještě nechtějí

EP Zvukoprázdno bude slavnostně pokřtěno 7. dubna v ostravském Cooltouru.

„Bude to osobitá show v párty stylu! Od světel, přes zvuk i energii. To všechno můžete od koncertu očekávat a pro maximální spokojenost návštěvníků uděláme s klukama vše,“ slibuje Vašek Vidlička, bubeník kapely.

Vstupenky seženete v předprodeji v síti GoOut za 90 Kč (VIP v ceně 150 Kč, sezení na balkoně + drink) nebo na místě pak za 150 Kč (VIP za 250 Kč).


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 297 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.