Energičtí Fast Food Orchestra vtrhnou 13. listopadu do Roxy

Fast Food Orchestra | Zdroj: facebook.com

Fast Food Orchestra v současné době připravují novou desku. Ta sice vyjde až v říjnu příštího roku, avšak první náznaky toho, jak bude album znít, uslyšíme již 13. listopadu v pražském klubu Roxy.

Pro kapelu to bude již sedmá studiová deska. Předchozí výtvor Wanted for Cooking fanouškům už pomalu naznačil, jakým směrem se chce formace vydat. Fast Food Orchestra jsou silně ovlivněni trendem ska, avšak do svého posledního alba připustili i trochu elektroniky, popu a dalších hudebních žánrů. Tohoto trendu se chce kapela držet i nadále. Samotný komentář frontmana Su-Shiho o přípravě nové desky tomu všemu jen napovídá: ,,V posledních letech nás baví experimentovat s celou řadou žánrů, což se na nové desce jistě promítne. Chceme na ní ale fanouškům dopřát i více toho, co Fast Food od začátku byli – ska kapely.”

Mnoho posluchačů zná z živých vystoupení kapely i zpěváka Dr. Karyho, který však není jejím stálým členem a na koncerty, či na nahrávání desek je zván jen jako host. Karyho zvučný a hrubý hlas se na nové desce taktéž objeví. Příznivci skupiny, kteří se chystají 13. listopadu na jejich vystoupení, se mohou těšit na spolupráci Fast Food Orchestra se svým více či méně stálým hostem a taktéž na jeden singl z nové desky Všechny ty holky co jsem měl, ve kterém se představí právě chraplavý Dr. Kary.

Koncerty Fast Food Orchestra jsou vyhlášené svou silnou energií, která vás vtáhne do sebe. Kapela slibuje zahrát jak nové písničky z chystané desky, tak i starší kousky, které už delší dobu nebyly zařazeny do playlistu. Těšit se tak můžeme na osvědčené i méně známé skladby. Koncert bude menší vzpomínkou na léto. Letně laděné tóny fástfůdího ska vám ho určitě připomenou.

Lístky na akci se prodávají v síti Ticketpro nebo v kavárně Café NoD. V předprodeji seženete vstupenku za 120 korun, na místě jen o padesát korun dráž. No řekněte sami, nestojí to za tu letní dávku ska energie?


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.